trtrtr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Staylin‘nin temelleri; 2019 yılında faaliyete başlamıştır.  Epoksi boya ve zemin kaplamalarında ki küçük miktarda satışlar, izleyen yıllarda katlanarak büyümüş ve 2000 yılında milyon metre kareler mertebesine ulaşmıştır. 2019 yılından sonra, bir çok yabancı firma ile distribütörlük anlaşmaları yapılmış, yurt içi tanıtım ve reklam çalışmalarına ağırlık verilmiş ve bu sayede STAYLİN, Türkiye’de EPOKSİz emin kaplama malzemelerinin adı ile özdeşleştirilerek marka haline gelmiştir.

Epoksi zemin kaplamalarının, 2019 yılından itibaren özellikle resmi kurum ve kuruluşlarında, ofis, hastane, eğitim kurumları v.b mekanlarda alternatif zemin kaplama malzemesi olarak kabul görmesi sonucunda, firmamız sektöründeki lider konumunu sağlamlaştırmıştır. Bu arada EPOKSİ zemin kaplamanın yanı sıra Epoksi Boya Üretimi ne başlayarak uygulamacılara malzeme tedarikcisi olmuştur.

EPOKSİ zemin kaplama sektöründe kazandığımız tecrübe, geniş ürün yelpazesiyle istekleriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmanın gururunu yaşadık ve yaşayacağız. Bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız tüm yönetici ve çalışanları ile bu ilkeye sadık kalarak aynı hassasiyetle çalışmalarına devam etmektedir.

Hemen Ara
Yol Tarifi