Kurtköy Mah. Prof. Dr. Aziz Sancar Caddesi. No:29 / H Pendik / İstanbul

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatların da en ucuz epoksi boya m2 fiyatları sadece BRS epoksi de yılların vermiş olduğu deneyim ve tamamı alman menşeli olup kendi üretimimiz olan boya satış ve uygulama firmasıdır. Bu yüzden epoksi zemin kaplama fiyatları hem uygun hem kaliteli ürünlerle sizlere en uygun fiyatlara epoksi boya ve uygulama hizmeti sunmaktayız. Epoksi, epoksi Boya, Epoksi zemin fiyatı, epoksi m2 fiyatları epoksi zemin kaplama m2 fiyatları zemin epoksi adına tüm ihtiyaclarınızı yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemizle sizlere profesyonelce sunmaktayız. BRS epoksi olarak ” Çıraklığını yapmadığınız bir alanda başarıda Muaffak Olamazsınız” Düşüncesiyle yola çıkarak sektörde Farklı Olduğumuzu biliyoruz ve bu farkı sizinde yaşamanızı istiyoruz.

Epoksi Zemin Kaplama m2 Fiyatları kaplama sistemine göre 141,54 TL den başlayıp 181,98 TL ve 283TL ye kadar değişkenlik göstermekte olup, Rulo ile sürme sistem m2 fiyatı ise 130 TL den Başlayıp 150 TLye kadar çıkmaktadır.

Epoksi Boya Fiyatları 09,02,2023 Tarih itibari ile

1kg astar fiyatımız 130 TL+Kdv,

1 Kg epoksi portakal Desen Boya 87 TL+Kdv,

Epoksi selfleveling yayılma özelliği üstün 1kg Fiyatımız 101 TL+Kdv dir.

Epoksi boya ve zemin kaplama işyerleri, otopark, fabrika ve evlerde dekoratif amaçlı zemin kaplama işlemidir. Bu uygulamalar sayesin de uzun yıllar kullanabileceğiniz üstün dayanıklı bir kaplamaya sahip olursunuz. Sizlere epoksi zemin kaplama fiyatları ve fiyatları etkileyen en önemli etkenleri  yazımızda açılamış olacağız.

Ürün Ve Hizmetlerimiz İçin Bizi Arayabilirsiniz.
0216 398 71 94 & 0532 246 37 75
Alanın M2 sinin büyük olması yada küçük olması fiyatı etkilermi.
Uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre fiya artışı ve azalışı farkeder.
Zemindeki Tamiratlar fiyata Dahilmi?
Zeminde yaplacak olan tamiratlar fiyatlara dahil değildir yapılacak olan tamire göre fiyatlandırılır.
Renkler fiyatta Farklılık Gösterirmi?
Bizden istemi tüm uygulamalar için renk konusunda ekstra bir fiyat artışı söz konusu değildir.
Epoksi Zemin Kaplama Özellikleri Ve Kullanım Yerleri Nedir?

Zeminlerde en uygun maliyetlere üstün yüksek mukavemet  ve verim sağlayan dekoratif amaçlı kullanılan ve konut ve ofisler de dekorasyon amacı ile kullanılan yapısı gereği temizliği ve bakımı basit olan üzerinde hiç bir leke barındırmayan antibakteriyel bir uygulama olup uygulama sonrası uzun vade de ekonomik bir çözüm sağlayan ve yapısı gereği diğer zemin kaplama oranlarına göre en çok kullanılan kaplama dır.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Neye Göre Değişkenlik Gösterir

Epoksi kaplama uygulamadaki fiyatları etkileyen faktörlerin başında alanın m2 fiyatı ve seçilen sistemin kullanılan malzeme sarfiyatı zemin deki tamirat ve zemin hazırlığı kaplamadaki en önemli fiyat farkını bunlar belirlemekte zeminde kullanılacak uygulamanın hesaplanması ve kullanlan ürünlerin hesaplanması oldukca mühimdir. Aksi takdir de düzgün zemin etüdü ve kuallılan malzeme hesaplanmassa yada alanında uzman olmayan insanların sizlere şu fiyatlara yaparız demesi ve verilen uygun fiyatın size cazip gelmesine aldanıp başladığınız bir epoksi zemin kaplama hizmeti hüsrana yol açmakta peki bu şekilde olursa ne olur sizlere zararı nedi. Epoksi zemin kaplama fiyatları hesaplarken doğru yapılmayan fiyatlandırma sizlere yapılacak olan epoksi boya nın kısa sürede deforme olacağı ve gerekli mitarda safriyat olmaması yüzünden üzerinde geçen forklift yada transpalet ile anında soyulma ve atmalara sebebiyet vermekte bu alnda tüm bilgilere firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Epoksi Kaplama Da Dev Kampanya

  • 2mm – 3mm Arası Kalınlıkta Self Levelink Kaplama                Astar + Arakat + Son Kat    14.00€ + Kdv.
  • 1.5mm- 2mm Arası Kalınlık Multilayer Epoksi Kaplama           Astar + Arakat + Son Kat    9.00€ + Kdv.
  • 1mm – 1.5mm Arası Kalınlıkta Portakal Dokulu Epoksi             Astar + Arakat + Son Kat    7€ + Kdv.
  • 1mm Kalınlıkta Epoksi kortin rulo uygulama     Astar + Arakat + Son Kat    5,5 € + Kdv..
  • Granit Görünümlü Epoksi Kaplama   Renkli Kum Dahil Sadece  30.00€ + KDV.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Neye Göre Değişkenlik Gösterir.

Epoksi zemin kaplama işlemine başlamadan önce yapılacak yerde zemin etüdü yapılarak işe başlanmalı ve zemindeki gevşek şap tabakaları zemindeki çatlaklar, zeminde şap atılırken çatlamasın diye kesilen derzler zemin üzerinde yağ kir buna benzer kaplamanın sağlığını etkileyen faktörler uygulanacak alanda asit kullanılacak mı kullanılacaksa asitin oranları ve cinsleri öğrenilir ve hesaplamaya başlarken bunlarda göz önün de tutularak hesaplanır. Asıl etken epoksi boya kaplama yapılacak alanın m2 ölçümü ve uygulanacak mekanın yeri şehir içi yada şehir dışı oluşu bütün bunlar epoksi zemin kaplama fiyat hesaplanır. Bir diğer unsur ise zemin ne amaçlı kullanılacağı bur da yukarıda yazdıklarımız ve yapılacak sistem için gidecek olan malzeme sarfiyatı hesaplanır ve müşteriye aktarılarak anlaşma sağlanır peki bunlar göz önüne alınmaz da kaba taslak verilen fiyatlar işin yarısına gelindiğin de uygulanacak olan malzemeden tinerle inceltilmek mi dersiniz mala ile uygulanacak alan sürme ile mi dersiniz artık usta olmayan ustanın vicdanına kalmış bir durum olup sadece kısa vadede iş göreceği ve uzun vadede tamamen husrana uğranacağı kaçınılmaz dır.

Güncelleme: 09,02,2023

Hemen Ara
Yol Tarifi