trtrtr

20 kg epoksi boya fiyatları

27.04.2023
4.065
20 kg epoksi boya fiyatları

Epoksi boya fiyatların da en uygun epoksi boya kg fiyatları sadece BRS epoksi de uzun yıllardır sektöre yön veren firmamız malzeme tedarik konusunda sizlere en uygun boya fiyatarı sunmaktadır. Tamamı kendi üretimimiz olan boya satış ve uygulama firmasıdır. Bu yüzden epoksi boya fiyatları hem uygun hem kaliteli ürünlerle sizlere en uygun fiyatlara epoksi boya ve uygulama hizmeti sunmaktayız. Epoksiepoksi BoyaEpoksi kg fiyatıepoksi m2 fiyatları epoksi teneke boya fiyatları zemin epoksi adına tüm ihtiyaclarınızı yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemizle sizlere profesyonelce sunmaktayız.

Epoksi boya zeminlerde ve duvarlarda kullanılan istenilen renklerde üretilen içerisindeki hammaddenin % 50 si epoksi reçine % 25 i epoksi sertleştirici kalan kısmıda katkı maddeleri ile boya haline gelen dünyanın en güçlü yapışma gücüne va darbelere dayanıklı kaplama türüdür. Epoksi Boya solventli ve solventsiz olarak iki guruba ayrılmakta solventli epoksi genellikle düşey alanlarda, metallerde ve yaya ve araç trafiğinin fazla olmadığı alanlarda solventsiz olarak üretilen epoksiler ise iç mekan olan tüm alanlarda kullanıma uygundur. Daha fazla bilgi almak isterseniz epoksi boya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama yukarda da bahsettiğim gibi iç mekan kaplaması olarak kullanılan günümüzde ağırsanayi, üretim alanları, fabrika, galeri, otopark, avm gibi alanlarda antibakteriyel olmasının yanı sıra renk seçeneği sayesinde mimari görüntü ve uzunyıllar dayanıklı yapısı sayesinde en çok tercih edilen kaplama türlerinin başında gelmekte zemin kaplama konusunda daha detaylı ve uygulama videoları için lütfen epoksi kaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

Epoksi Boya Ve Astar Fiyatları

  • 20 kg epoksi boya beyaz renk 2,150,00 TL + Kdv
  • 20 kg epoksi boya gıri tonların tamamı 2,200,00 TL + Kdv
  • 20 kg epoksi boya mavi, yeşil, kırmızı, sarı tonlar 2,580,00 TL + Kdv
  • 15 kg solventsiz Epoksi Astar Dolgusuz Şeffaf 1,935,00 TL + KDV

Yukarıdaki fiyatlarımız solventsiz epoksi gurubuna ait olan ürünlerimiz olup kaplama ilgili fiyat listemiz için epoksi zemin kaplama fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi