trtrtr

Epoksi Boya 20 Kg

17.01.2022
3.855
Epoksi Boya 20 Kg

Epoksi Boya 20 kg

Zeminin kaplanması işleminde bu gün beton ve parke gibi seçeneklerden çok daha dayanıklı olan epoksi fiyatları 20 kg, yüksek kullanım kalitesine sahip bir karışımdır. Reçinenin sertleştirici ile karıştırılması sonucunda oluşan epoksi, fleksi ile düzeltilebilecek derecede sertleşir. Zemin kaplamada kamyon, kamyonet ve benzeri yük araçlarının ağırlığına dayanabilir. Esnek ancak kırılmayan bir özelliğe sahip olması zemin çalışmalarında tercih edilmesinde etkili olmuştur.

Kimyasal özelliklerinden biri de yapışkan olmasıdır. Metal, plastik, cam, ahşap ve benzeri bütün malzemeleri kolaylıkla yapıştırabilir. Özellikle su sızan yerlerde çok etkilidir. Su kaçağının olduğu yerlerde güvenle kullanılabilir. Su tesisat sisteminin onarımında oldukça etkilidir. Pis su gider tamir işlerinde, lavabo tamirinde ve benzeri yerlerde kullanılmaktadır.

Epoksi Reçine Fiyatları

Boyanabilir olması nedeniyle, özellikle fabrikalarda, zemin boyama işlemleriyle uyumludur. Zemin çizgileri, uyarı çizgileri, yol çizgileri ve benzeri çalışmalarda epoksi boya kullanılır. Solventsiz epoksi fiyatları 20 kg olanlar kokusuzdur ve her hangi bir rahatsızlık vermez. Bütün zeminler için rahatlıkla kullanılabilir. Kırılma gibi durumlarda tamir edilebilir. Uygulama esnasında çatlak oluşursa tekrar uygulanır ve pürüzsüz bir yüzey oluşturulur. Zemin uygulamalarında da öncelikle çatlaklar doldurulur ve daha sonra yüzeyin düz hale gelmesi için tesviye işlemi yapılır.

Su ve asit gibi sıvı maddelere karşı dirençli olması nedeniyle kimyagerler tarafından tercih edilen maddedir. Temizlik maddesi üreten tesislerde, endüstri alanında hizmet veren fabrikalarda ve otomotiv sektöründe kullanılmaktadır. Otomobil parça üretiminde dayanıklı olması nedeniyle tercih ediliyor. Epoksi fiyatları 20 kg tamir, bakım ve onarım gibi birçok konuda tercih edilen bir üründür.

Epoksi Reçine- 25 Kg Fiyatları

Şeffaf özelliği nedeniyle biblo yapımında sıklıkla kullanılan özel bir maddedir. Cam gibi parlak ve pürüzsüz olması ve kolay işlenebilir olması süs eşyası üreten firmaların tercih etmesinde etkili olmuştur.

Reçine parlak, kristal ve şeffaf kategoride üretilmektedir. Renklendirme özelliği nedeniyle dekorasyon çalışmalarında oldukça etkili bir üründür. Boyanın çatlaması veya eskimesi durumunda tekrar üzerine yeni bir boya uygulanabilir.

Denizcilik sektöründe de epoksi fiyatları 20 kg sıklıkla kullanılır. Epoksinin suya dayanıklı olması, su izolasyonunu maksimum seviyede gerçekleştirmesi ve dayanıklı olması tekne tamirinde tercih edilmesinde etkili olmuştur. Özellikle ahşap teknelerinin zemini bu maddeyle kaplanır ve bu şekilde tekne su almaz. Teknede meydana gelen kırılma veya çökmeler de epoksi fiyatları 20 kg yardımı ile tamir edilir. Maksimum sızdırmazlık özelliği nedeniyle denizcilerin gözde ürünüdür. Solventsiz olan ürünler alev almaz ve koku yaymaz.

Epoksi Fiyatları En Ucuz

Bisfenol/A maddesi ile üretilen epoksinin sağlık için sorun oluşturmaması nedeniyle sağlık dünyasında kullanılmaktadır. Medikal ürün imalatında ve diğer sağlık ürünlerini imalatında güvenle kullanılır. Kokusuz ve solvent içermeyen bisfenol/A katkılı epoksi fiyatları 20 kg, dünya çapında sağlık kategorisinde kullanılan bir maddedir. Hastanelerde birçok ürün sağlık açısından sorun teşkil etmeyen epoksiler tercih edilmektedir.

Dayanıklı özelliği ile dikkat çeken bu karışımı kullanırken dikkat edilmelidir. Reçine ile sertleştirici karıştığı andan itibaren uygulamanın yapılması gerekiyor. Karışımın miktarı konusunda dikkat edilmelidir. Sertleştiricinin fazla karıştırılması durumunda karışım çok daha hızlı bir şekilde sertleşir ve bu durumda uygulama yarım kalabilir. Bu sebeple kılavuza uygun şekilde hareket edilerek sertleştirici kullanılır. Epoksi fiyatları 20 kg uygulama esnasında maske kullanılmalıdır ve göze temasta suyla yıkanmalıdır. Uygulama esnasında uygulama alanı dışına bulaştığında hemen silinmelidir. Kuruduğunda su ile temizlenmez ve asit içerikli bir çok kimyasal maddeye karşı dirençlidir. Epoksi Zemin Kaplama fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi