trtrtr

Sürme Epoksi Boya

26.01.2022
2.972
Malzeme + Nakliye + İşcilik 6 € + KDV
Sürme Epoksi Boya

Epoksi Boya

Su ve benzeri sıvıların izolasyonunda kullanılan sürme epoksi kaplama, otoparklarda ve benzeri yerlerde kullanılan ekonomik ve kaliteli bir zemin uygulamasıdır. Pratik kullanım özelliği sayesinde apartmanlarda, bodrum katlarda, teraslarda, sitelerde ve benzeri evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Fabrika, imalathane ve benzeri bütün mekanlarda güvenli kullanılabilir.

Nem izolasyonunun yanı sıra aynı zamanda ısı izolasyonu sürme epoksi kaplama kaplama ısı giderleri için maksimum katkı sağlar. Zemini soğuk olan ve mekansal anlamda ısınma probleminin oluştuğu yerlerde güvenli bir şekilde kullanılır. Sıcak ve soğuk havanın oluşturduğu olumsuz etkilere karşı dayanıklıdır. Çatlama veya kırılma gibi problemler yaşanmaz.

Sürme işlemi öncesinde tesviye işlemi yapılır. Tesviye işlemi zeminin düzleştirilmesi işlemidir. Gider var ise gidere doğru suyun akmasını sağlamak için eğimli bir yüzey oluşturulur. Çukur, çatlak ve benzeri alanlar doldurulur ve düzleştirilir. Bu işlemin ardından sürme epoksi kaplama astar işlemi gerçekleştirilir. Astar uygulamasında profesyonel elemanlarımız görev almaktadır.

Sürme Epoksi Fiyat

Astar zemin düz olana kadar sürülür ve ardından kurumaya bırakılır. 8-9 saat sonra kontrol edilir ve eğer astar kuruduysa epoksi boya sürülür. Renk seçenekli epoksi boya da astar gibi yüke dayanıklı ve estetik özelliğini uzun süre koruyan özel yalıtım malzemesidir. Sürme epoksi kaplama ekstra boya istemeyen bir uygulamadır. Boya üzerine yeniden bir uygulama yapılabilir ve renk değiştirilebilir. Renkler canlılığını uzun süre korur. Renklendirme işlemi yüzeysel olmadığı için uzun süre görsel özelliğini renkler uzun süre rahatlıkla koruyabilir.

Hafif araçların üzerinde rahatlıkla hareket edebildiği sürme epoksi ince yapısı ile kolay uygulanır. Kırılma veya çatlama meydana gelmez. Kırılma veya çatlama meydana geldiği zaman tekrar o bölge yeniden sürme epoksi kaplama ile tekrar eski haline getirilebilir. Yani tamir edilebilir özelliklere sahip kullanışlı bir izolasyon malzemesidir. Kırılan bölüm yeniden doldurulabilir. Özellikle haddinden fazla yükün bindirilmesi sonucunda çatlama ve kırılma meydana gelmektedir. Bu durumda çatlak ve kırıklar doldurulabilir. Tamir ve bakım işlemi sonunda eskisi gibi sağlam ve estetik özelliğe sahip olur.

Epoksi Sürme İzolasyon

Yağmur alan ve bu nedenle aşağı kata su kaçıran teraslarda güvenle kullanılır. Ayrıca bodrum katlar, asansör boşlukları, apartman koridorları ve hastane koridorları özel sürme epoksi ile daha estetik ve daha kullanışlı olur. Zeminden gelen soğuk havayı engelleyen sürme epoksi kaplama , aşağı inen suyu da aynı şekilde engellemektedir.

Uygulaması oldukça kolay olan dayanıklı ve renk seçeneğine sahip epoksi boyalar, her zaman için sorunsuz bir şekilde uygulanabilir. Kuruma süresi yaz aylarında daha kısadır. Sıcak havada daha çabuk kurur. Ancak kış aylarında da kuruma problemi yaşamaz. Göze temas ettiği zaman en yakın sağlık kuruluşuna baş vurmak gerekir. Sürme epoksi kaplama kullanımı sonrası eller sabunla iyice yıkanmalıdır.

Epoksi Boya Fiyatları

Sağlıklı özellikleriyle zemin kaplamada öne çıkan bir uygulamadır ve sağlık kuruluşlarının ilk tercihidir. Hijyenik olan sürme epoksi, kolay silinebilir özelliklere sahiptir. Hastanelerde ameliyathanelerde ve benzeri bölümlerde güvenle kullanılmaktadır. Ayrıca zeminden gelen soğuk havayı önlemesi nedeniyle hastanede yatan hastaların ısınmasında sürme epoksi kaplama etkili özelliklere sahip özel bir maddedir.

Fiyatlandırma işleminde piyasa şartları göz önüne alınıyor ve şartlar değerlendirildikten sonra fiyat uygulanıyor. Ürün fiyatı kilo bazında değerlendiriliyor. Astar ve boya fiyatları farklı olmakla birlikte kalite bakımından farklılık gösteriyor. Sürme epoksi kaplama uygulama fiyatları ise metre kare bazında değerlendiriliyor. Yüzeyin yapısı ve metrekare özellikleri fiyatın belirlenmesinde önemli rol oynayan konular içerisinde değerlendiriliyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi